Bezpłatne ebooki

Gary Craig – oryginalny Podręcznik EFT

Katarzyna Dodd – Praktyczne EFT na codzień

Ebooki do zakupienia

Katarzyna Dodd – Ach, te pieniądze!24,99 zł

E-book „Ach, te pieniądze!” opisuje najbardziej popularne myśli i przekonania dotyczące pieniędzy, które w nieświadomy sposób blokują przed swobodą i satysfakcją finansową. Jeśli marzysz o zwiększeniu swoich dochodów czy poprawie sytuacji finansowej, a ciągle tego nie masz, to sprawdź co może stać ci na przeszkodzie. Zakodowane negatywne przekonania typu „Pieniądze są złe”, albo „Pieniądze nie rosną na drzewach” kreują negatywne emocje, negatywną energię, która odpycha dobrobyt. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jak bardzo tych pieniędzy nie lubi lub się ich boi, jednocześnie pragnąc mieć ich więcej.
Ćwiczenia EFT pomogą ci uwolnić się od blokad finansowych i otworzyć z radością na dobrobyt, na który każdy z nas zasługuje.

Zakupiłam sobie u Pani ebooka i od samego początku byłam nim zachwycona i tym jak genialnie technika EFT została w niej przedstawiona. Jednak to co się zaczyna teraz dziać w moim życiu, przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Zakupiłam „Ach te pieniądze”, żeby biznes, który rozwijałam zaczął przynosić mi dochody i rozwijał się szybciej niż dotychczas. (I to jest mało powiedziane!) Dziękuję Pani z całego serca za podzielenie się swoją wiedzą dla dobra innych ludzi.

Pozdrawiam gorąco,
Magdalena R.

Książki do zakupienia w księgarniachPodręcznik EFT
Gary Craig


Doskonała Sylwetka z EFT
Krystyna Kryszczyszyn


Sukces z EFT
Iwona KotłowskaZapukaj po zdrowie
Horst Benesch


Terapia przez opukiwanie
Roberta Temes


Ulecz się sam
Susan WrightMetoda opukiwania

Schudnij i zaufaj ciału
Jessica Ortner