KDodd high res.Katarzyna Dodd
Kiedy miałam 8 lat, podjęłam życiową decyzję o tym, kim chcę być. Było dla mnie jasne, że jestem tu po to, aby pomagać ludziom wracać do zdrowia. Wtedy jeszcze nie wiedziałam jak bym miała to robić, ale z czasem wszystko się wyjaśniło. Moim innym ukrytym marzeniem było, aby zostać pianistką. Przeszłam przez wiele szkół zdobywając różne wykształcenia: z zakresu fizjoterapii, psychologii klinicznej, teologii na wydziale duchowości, nie mówiąc o kursach dokształcających z różnych terapii. Nie zaniedbałam też mojego drugiego marzenia, chodziłam do szkoły muzycznej ucząc się gitary klasycznej w Krakowie. W późniejszym okresie życia, już w Stanach, brałam prywatne lekcje skrzypiec, a obecnie uczę się grać na pianinie. Wszystko to było niesamowitą przygodą w zdobywaniu wiedzy i zrozumienia, oraz w samorozwoju.
Najwięcej uzdrowienia doświadczyłam, kiedy zetknęłam się z metodą EFT w USA. Od tego też czasu zaczęłam ją stosować z klientami, uzyskując fenomenalne rezultaty. Okazuje się, że skuteczna terapia nie musi trwać latami. W międzyczasie zapoznałam się z innymi atrakcyjnymi technikami, jednak EFT pozostaje klasykiem, do którego zawsze można się odwołać. Po prostu działa. A własny rozwój i zgłębienie świadomości pozwoliły, aby móc stosować EFT na coraz głębszym poziomie, zarówno u siebie, jak i klientów. EFT to nie tylko prosty sposób na alergię, ale również na różnego rodzaju głębokie traumy pokoleniowe, czy trudne wrodzone cechy osobowości, nie mówiąc o traumach emocjonalnych i ciężkich przeżyciach.
W 2006/2007 roku podczas pobytu w Polsce rozpoczęłam wraz z Joanną Chełmicką działalność EFT jako Instytut EFT, który Joanna wraz z zespołem prowadzi po dzień dzisiejszy, po moim powrocie do Stanów. Obecnie prowadzę sesje tylko przez Skype, ze względu na duże zainteresowanie tą formą pracy.


Magister psychologii
dyplomPSYCHpl
Magister teologii
dyplomCTU
Trener EFT
dyplomEFTCert
Trener EFT
dyplomEFTUniv
Terapeuta Stanów Szczytowych Świadomości
ISPS cert
Ebooki
Praktyczne EFT na codzień

Praktyczne EFT na codzień - Katarzyna Dodd - bezpłatny ebook

zestaw ćwiczeń EFT z sesji na obniżony nastrój, lęk, samoocenę, traumę i uzależnienia


Ach, te pieniądze!

Ach, te pieniądze! - Katarzyna Dodd

ćwiczenia EFT na poprawę relacji z pieniędzmi 24,99 zł

Video EFT na YouTube
youtube